روابط عمومی برای اجرای اهداف سازمانی باید به تکنولوژی پیشرفته مجهز شود

روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کاشان
پیام طبیعت|رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری: توسعه و گسترش ارتباطات امروز روش و شیوه اطلاع رسانی به افکار عمومی را دچار تحول کرده و روابط عمومی برای همگام شدن با این جریانات باید به ابزار و تکنولوژی پیشرفته و به روز مجهز شود.
پیام طبیعت: رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشورعصر روز گذشته در بازدید از دفتر روابط عمومی و اموربین الملل در جمع کارکنان این دفتر گفت: توسعه و گسترش ارتباطات امروز روش و شیوه اطلاع رسانی به افکار عمومی را دچار تحول کرده و روابط عمومی برای همگام شدن با این جریانات باید به ابزار و تکنولوژی پیشرفته و به روز مجهز شود.

مهندس آقایی افزود: روابط عمومی در ستاد و استان ها برای پیشبرد اهداف سازمانی و فرهنگ سازی و اطلاع رسانی راه درازی در پیش دارند و علیرغم پیشرفت ها و توسعه ارتباطات، پل های ارتباطی با مخاطبان و بهره برداران بخوبی برقرار نیست و برای اتصال این ارتباط باید بدنبال روش های نتیجه گرا باشیم تا بطور شایسته ای تکریم ارباب رجوع انجام شود.

رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: روابط عمومی نباید ثناگوی سازمان باشد بلکه باید فضایی ایجاد کند تا منتقدین بتوانند اقدامات و عملکرد ما را نقد کنند.

 معاون وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: من دست منتقدین را می بوسم زیرا که نقد موجب رشد سازمانی می شود و ما باید با چهره گشاده حرف های منتقدین را بشنویم تا مشکلات و تنگناهایی را که قطعاً وجود دارد مرتفع نماییم.
در ادامه محسن نقیلو مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل ضمن تشکر از حضور ریاست سازمان، برای انجام وظایف خطیر محوله در ستاد و استان ها خواستار توجه ویژه تخصیص اعتبارات و استخدام نیروی انسانی شد.

شایان ذکر است در این نشست صمیمانه کارشناسان روابط عمومی و امور بین الملل نظرات و پیشنهادات خود را به ریاست سازمان بیان داشتند. 

 

بازدید : 163 16 بهمن 1396 ساعت 11:59 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری