نمایش‌گاه گل محمدی در حاشیه کنفرانس بین‌المللی Rosa damascene ۲۰۱۸ در کاشان

روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کاشان
رئیس پژوهشکده اسانس‌های طبیعی دانشگاه کاشان از برگزاری نمایش‌گاه گل محمدی در حاشیه نخستین کنفرانس بین‌المللی گل محمدی Rosa damascene 2018  که از ۱۲ تا ۱۴ آبا‌ن‌ماه جاری در این دانشگاه کاشان برگزار می‌شود خبر داد.


به نقل از مشکات آنلاین| رئیس پژوهشکده اسانس‌های طبیعی دانشگاه کاشان از برگزاری نمایش‌گاه گل محمدی در حاشیه نخستین کنفرانس بین‌المللی گل محمدی Rosa damascene 2018 که از ۱۲ تا ۱۴ آبا‌ن‌ماه جاری در این دانشگاه برگزار می‌شود خبر داد.

به گزارش دانشگاه کاشان،‌ «مریم اخباری» دبیر اجرایی این کنفرانس گفت: در نشست هماهنگی این کنفرانس که رئیس اتحادیه انجمن گیاهان دارویی ایران و جمعی از مسئولین شهر قمصر و کاشان و فعالین صنعت اسانس، گلاب و عرقیات منطقه کاشان در محل پژوهش‌کده حضور داشتند، ابتدا گزارشی از پیش‌رفت امور کنفرانس ارائه شد و سپس درباره­‌ی راه‌کارهای ارتقاء کیفیت برگزاری کنفرانس بحث و تبادل‌نظر شد.

«محمدتقی رضائی » رئیس اتحادیه انجمن گیاهان دارویی ایران در این نشست، در مورد اهمیت این کنفرانس برای منطقه و کشور و جایگاه کشور در موضوع گل محمدی میان سایر کشورهای مدعی مطالبی را ارائه کرد.

رئیس اتحادیه گلاب و عرقیات شهرستان و همچنین رئیس کانون هماهنگی بازار صنعت گل محمدی نیز حمایت خود را از برگزاری نمایش‌گاه و ارائه دستاوردهای صنعت گل و گلاب در حاشیه برگزاری کنفرانس اعلام داشتند.


 

بازدید : 153 6 آبان 1397 ساعت 03:12 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری