در آخرین جلسه شورای معاونین اداره کل عنوان شد: تقدیر و تشکر از زحمات کلیه پرسنل در سال ۹۷

روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کاشان
به نقل از روابط عمومی اداره کل ؛ مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ضمن تبریک ایام ماه رجب و روز مرد حلول سال نو را به کلیه همکاران و خانواده محترم آنان تبریک گفت و از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر همکاران در طول سال ۹۷ تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد همه همکاران سال خوب و پر برکتی در پیش رو داشته باشند.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ضمن تبریک ایام ماه رجب و روز مرد  حلول سال نو را  به کلیه همکاران اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان و خانواده محترم آنان  پیشاپیش تبریک گفت و از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر  همکاران در طول سال 97 تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد همه همکاران سال خوب و پر برکتی در پیش رو داشته باشند .

محمد حسین شاملی ضمن تاکید بر تعامل و مدارا کردن با مردم و حفظ کرامت و حرمت  ارباب رجوع افزود : با توجه به تخصیص دو برابری اعتبارات آبخیزداری نسبت به سال 97، ضرورت دارد با شدت و قدرت  و توان مضاعفی پروژه های سال 98 در حوزه های مختلف پی گیری شود .

شاملی متذکر شد  افرادی که برای شیفت نوروزی انتخاب شده اند لازم است در ساعت اداری به طور کامل در محل کار حضور داشته  باشند ، شیفت های یگان حفاظت  به طور دقیق و کامل کنترل و نظارت شود ، هیچ خودروی دولتی تحت هیچ عنوان چه در ادارات ستادی و چه در ادارات شهرستانی در ایام تعطیلات نوروز خارج از اداره نباشد  . وی تکلیف کرد ادارات در بین تعطیلات  به هیچ وجه به طور کامل  تعطیل نباشد و حتما یا رئیس و یا معاون  اداره حضور داشته باشند.


بازدید : 134 26 اسفند 1397 ساعت 11:05 ب.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری